Produkty

Tenote
Dynamická lanaStatická lanaPříslušenství

Životní prostředí

ENVIRONMENT FRIENDLY BRAND

Pomáháme chránit životní prostředí. Každý výrobce na světě svou činností více či méně zatěžuje životní prostředí, ve kterém nežijeme pouze my, naše děti a naši přátelé, ale také další živé organismy – zvířata a rostliny. Pro zachování tohoto jedinečného přírodního bohatství je nezbytné, aby všechny ekonomické subjekty svým zodpovědnějším přístupem přispěly k zachování naší Modré planety pro příští generace.

„Není možné pouze brát, ale je nutné také dávat.“ A tímto přístupem se snažíme řídit také my - proto může každý z našich zákazníků zaslat své staré a zničené lano zpět k nám do firmy a my zajistíme na naše náklady jeho bezplatnou recyklaci. Je možná zbytečné se zmiňovat o tom, že všechny obaly našich lan jsou vyrobené ze 100% recyklovatelného PE.

Informativní štítky na lanech jsou stejně jako cívky, na kterých jsou navinuta naše lana, vyrobené z polypropylenu, který je rovněž možné zcela ekologicky zpracovat recyklací. Cívky jsou navíc vratné a my je opětovně používáme při balení nových lan. A konečně návody ke všem našim lanům - jsou vyrobené z papíru a ten je rovněž bez problémů kompletně recyklovatelný.

Jsme rádi, že svým přístupem pomáháme k udržení kvalitního životního prostředí– pro nás a naše děti. Zkuste to s námi.

EOCA - EUROPEAN OUTDOOR CONSERVATION ASSOCIATION

Od roku 2012 jsme členy EOCA – organizace, která byla založena v roce 2006 jako nezisková organizace při European Outdoor Group (EOG). Její činnost spočívá v nejen ochraně přírody a zpustošené krajiny, ale i osvěty týkající se eliminování negativních vlivů na životní prostředí při výrobě outdoorového zboží.

Již před lety jsme se rozhodli aktivně se podílet na ochraně životního prostředí a pomoci tak zachovat přírodu pro další generace nejen vyznavačů outdoorových aktivit. Protože spolupracujeme pouze s opravdovými profesionály, naše výrobky i obaly disponují vysokými užitnými a technickými vlastnostmi s vysokou přidanou hodnotou a minimálními dopady na životní prostředí. Máme tu čest spolupracovat s partnery, kteří dodávají výrobky a materiál certifikovaný značkou  bluesign ®. Bluesign ® značka zaručuje, že výrobek je vyráběn způsobem šetrným k životnímu prostředí.

© ARSYLINE 2020
Upozornění
Zavřít