Produkty

Tenote
Dynamická lanaStatická lanaPříslušenství

Tied to be free

Tendon propaguje aktivní horolezectví, které není  pouze sportem, filozofií nebo životním stylem, představuje navíc nespoutanou sílu přírody, proudící přes všechny smysly každého, kdo chce prostřednictvím horolezectví poznat zejména sám sebe.

Přejít
Tied to be free Tied to be free Tied to be free Tied to be free Tied to be free Tied to be free

Blog

MASTER PRO 9.7 NOVINKA PRO ROK 2020

MASTER PRO 9.7 NOVINKA PRO ROK 2020

12.12.2019
Novinka pro rok 2020. Nové "nezničitelné" jednoduché lano MASTER PRO 9.7. Skvělá manipulace, vysoká odolnost opletu to je jen zlomek toho co můžeš očekávat od naší novinky.....
Číst více
Pokus o prvovýstup v Indii

Pokus o prvovýstup v Indii

8.11.2019
Nedokončená cesta na Baghirati III.
Číst více
TENDON na veletrhu A+A 2019

TENDON na veletrhu A+A 2019

24.10.2019
TENDON se se svými produkty pro záchranné složky a práce ve výškách opět představí na největším světovém veletrhu A+A, který je světovým odborným veletrhem bezpečnosti a zdraví při práci
Číst více
HIGHLINE PRVÁČ V CHAMONIX - NEBESKÁ EREKCE

HIGHLINE PRVÁČ V CHAMONIX - NEBESKÁ EREKCE

21.10.2019
Státnice klaply na jedničku, takže jsem konečně zas popustil uzdu fantazii. Ani letos jsem si nemohl odpustit výlet mému srdci nejbližší, do Francie, do Chamonix, už třetí rok po sobě. Zatím každý rok se mi tu povedlo udělat nový horský highline prvovýstup, nebo aspoň první opakování. Před dvěma lety na Aiguilles du Diable, loni mezi Ravanel a Murmmery a letos se povedla naprosto snová linie na Aiguille de la République (“Republika”).
Číst více
King Cobra – Volné bigwallové lezení na Aljašce

King Cobra – Volné bigwallové lezení na Aljašce

1.10.2019
Další serak se odlamuje od vrcholových ledových útesů sousední Mount Dickey a známý řev laviny se valí údolím. Moje lýtka se klepou na drolících se stupech, neslavný „Cracker Jack Gravel“ z Ruth Gorge. Jsem vyvážený na hřebenu dost vysoko nad mým posledním kusem, sahám pro skobu a volnou rukou ji zasazuji do tenké spáry, druhou se upínám na nehťáku. Vrhám se na roh nad sebou, je zatížený vratkými volnými odštěpy. Svět se rozpadá, když se obouručně zaklíňuji, úlomky explodují stovky metrů pod strmou východní stěnou Mount Barrill, pohlceny ledovcem dole. Chemikálie zaplavují můj mozek: úleva. Další kousek hádanky odhalen.
Číst více
© ARSYLINE 2020
Upozornění
Zavřít